ZAJĘCIA MUZYCZNO-TANECZNE
W SZKOLE

ZAJĘCIA MUZYCZNO-TANECZNE – tak w skrócie – to DOBRA ZABAWA – MUZYKA I TANIEC TO JEST PODSTAWA.

We czwartek 23 kwietnia 2015 roku w naszej szkole odbyły się zajęcia muzyczno-ruchowe dla wszystkich uczniów naszej szkoły. Prowadziła je instruktorka fitness Pani Joanna Skowronek.

Zajęcia tego typu to nie tylko zdobywanie kondycji fizycznej, ale również oddziaływanie na zdrowie psychiczne. W dzisiejszym świecie komputerów i dostępu do Internetu, bardzo potrzebne są tego typu zajęcia dla dzieci i młodzieży. Systematyczne uczestniczenie w tego typu zajęciach wpływa na zwiększenie sprawności układu oddechowego, poprawę siły mięśniowej i samopoczucia oraz przyśpiesza przemianę materii.

Forma aktywnego odpoczynku, jaką są zajęcia fitness stanowi naturalny sposób poprawy postawy ciała i zdobycia kondycji. Taka forma aktywności fizycznej to świetna zabawa i relax przy energetycznej muzyce.

Uczniowie świetnie się bawili, tańczyli i tryskali energią. Pani Asia pokazała im podstawowe kroki taneczne.

Z pewnością taka form ćwiczeń zachwyciła wszystkie dzieci do aktywnego spędzania wolnego czasu.

Serdecznie dziękujemy Pani Joannie Skowronek za przygotowanie wszechstronnie rozwijających energetycznych i bardzo relaksujących zajęć.

Galeria Zdjęć: ZAJĘCIA MUZYCZNO-TANECZNE

Anna Motyczyńska